O nas

Spółka 022 Investments powstała w 2021 r. Jest to spółka rodzinna, a jej członkowie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej (m.in. budowa w zamówieniach publicznych, budowa domów jednorodzinnych, budowa dróg oraz budynków użyteczności publicznej). Pasja do budownictwa oraz warszawskiego rynku nieruchomości zaowocowała powstaniem spółki 022 Investments mającej na celu tworzenie przyjaznych dla klientów miejsc zamieszkania wzbogacających jednocześnie krajobraz warszawskiej architektury. Dlatego też każda inwestycja przez nas realizowana odbywa się przy współpracy tylko z prestiżowymi biurami architektonicznymi.

Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma kontaktami z wykonawcami oraz zgromadzeniem niezbędnego sprzętu oraz przede wszystkim własnej sprawdzonej ekipy budowlanej realizującej inwestycje terminowo oraz z najwyższą dbałością o szczegóły.

Jako firma rodzinna oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, porozmawiamy, doradzimy i postaramy się, aby proces zakupu własnego mieszkania był jak najprostszy oraz miło zapamiętany.

Naszym klientom gwarantujemy pełną uczciwość i bezpieczeństwo zainwestowanych środków finansowych. Każda inwestycja posiada dedykowany rachunek powierniczy, na którym, zgodnie z Ustawą Deweloperską, gromadzone są środki z wpłat naszych klientów do czasu ukończenia kolejnych etapów budowy.

Rysunek - dom - o nas

Nasze inwestycje

Szałasa 3
(w realizacji)
Zobacz inwestycję

Porozmawiajmy!

Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji.Chętnie odpowiemy na pytania, zapraszamy do kontaktu!
Biuro Sprzedaży Mieszkań
Ul. Modlińska 164 /3 piętro
03-170 Warszawa

Tel: 500 799 022 | 500 650 022
Email: sprzedaz@022investments.pl
facebook Instagram
Mapa - Biuro sprzedaży Mieszkań
Zobacz na mapie
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności. Zamknij